Rozwiązania biologiczne dostosowane do potrzeb hodowców.

Nasze kompleksowe portfolio innowacyjnych rozwiązań biologicznych obejmuje wszystkie rodzaje upraw od nasion do zbiorów.

Naturalne podejście do rolnictwa

Szukasz rozwiązań w zakresie biokontroli do zintegrowanego zarządzania szkodnikami i chorobami? A może rozwiązań w zakresie zrównoważonego odżywiania upraw, stymulacji cyklu życia roślin lub minimalizacji stresu abiotycznego? Nie szukaj dalej. Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci w całym cyklu życia roślin.

Potrzeby w zakresie biokontroli

Gestion integrada de plagas

Skuteczne zwalczanie szkodników ma zasadnicze znaczenie dla poprawy plonów, zapewnienia zdrowia zwierząt i upraw, zapobiegania zanieczyszczeniu produktów i utrzymania równowagi ekosystemów.

Gestión integrada de enfermedades

Leczenie chorób w momencie ich wystąpienia, zanim się rozprzestrzenią, ma kluczowe znaczenie dla zdrowych zbiorów. Niezależnie od źródła choroby, bakterii, wirusa lub grzyba, powstrzymanie choroby i kontrolowanie populacji wszystkich jej form (zarodników, grzybni itp.) ma zasadnicze znaczenie dla skutecznego zarządzania uprawami.

Potrzeby w zakresie bionawozów, adiuwantów i korektorów

Mejora la tierra, el agua, y la aplicación de los productos

Optymalizujemy wzrost upraw i zwalczanie szkodników za pomocą naturalnych, zrównoważonych rozwiązań. Biostymulanty i składniki odżywcze są stosowane poprzez nawadnianie i aplikacje dolistne. Oferujemy rozwiązania, które poprawiają interakcję minerałów w glebie lub wodzie, aby zmaksymalizować ich skuteczność.

Estimulación de los procesos naturales de las plantas.

Poszczególne etapy cyklu życiowego rośliny są współzależne i wymagają wysokiego poziomu energii i składników odżywczych, które można zwiększyć w celu osiągnięcia lepszej wydajności. Odpowiednie bioroztwory zastosowane we właściwym czasie i we właściwej dawce mogą pomóc roślinom stymulować ich własne naturalne procesy, przyczyniając się do lepszego rozwoju roślin, plonów i jakości przez cały sezon.

Minimiza el estress abiotico

Stres abiotyczny, taki jak niskie/wysokie temperatury, susza, podlewanie, wysokie zasolenie, metale ciężkie, promieniowanie UV i fitotoksyczność, może negatywnie wpływać na wzrost i plony. Stres abiotyczny odpowiada za około 50% strat w produkcji rolnej i prawdopodobnie pogorszy się wraz ze zmianami klimatu.

Nutricion Sostenibile

Zmiana klimatu i gazy cieplarniane prowadzą do utraty składników odżywczych w uprawach, dlatego ważne jest utrzymanie i zwiększanie dostępności składników odżywczych dla bezpieczeństwa żywnościowego i żywienia światowej populacji.

Mejora de la calidad de las cosechas

Rolnicy stoją przed wyzwaniem poprawy jakości upraw i ich trwałości, jednocześnie spełniając wymagania konsumentów w zakresie zdrowszej i bardziej zrównoważonej żywności. Oferujemy szeroką gamę produktów opracowanych w celu poprawy jakości i wydajności upraw, aby sprostać tym potrzebom.

Odkryj nasze wysokowydajne rozwiązania bionawozowe, adiuwanty i korektory dla każdego etapu cyklu życia upraw.

Bionawożenie w rolnictwie

Biokontrola w rolnictwie

Adiuwanty i korektory rolnicze

Rozwijajmy się razem.

Pomagamy przyspieszyć zieloną transformację. Oferujemy szeroką wiedzę lokalną i globalną pomoc techniczną.

"*" oznacza pola wymagane

Nazwa:*